Menu
Your Cart

Kapya Biber

Kapya Biber
Marka: A-Z Tohum
      Acı Kapya Biber  Çok Güçlü Soğuğa Dayanıklı Verimli  Erkenci   TSWV Koyu Kırmızı, İri Meyveli   Sera, Tek Ekim, Açık Alan HASTALIK DAYANIMLARI TSWV ..
1,65TL Vergiler Hariç:1,65TL
Marka: Yüksel Tohum
Bitki Kapya biber, güçlü, kompak bitki, iri yapraklı. IR: TSWV Meyve Acı, düzgün, orta iri, 22-23 x 5-5,5 cm, kaliteli. Yetiştirme Dönemi Sonbahar, tek ekim, ilkbahar sera ve açık tarla. ..
1,85TL Vergiler Hariç:1,85TL
Marka: Anamas Tohum
  Ortalama Meyve Uzunluğu   17-18 cm Üretim Alanı   Açık Alan ve Örtü Altı Yetiştiriciliği Diğer Özellikler Bahar ve açık saha yetiştiriciliğine uygun, Kapya tipi, Bitki yapısı orta güçlü, Meyveleri koyu kırmızı renkli, tatlı, düz ve silindirik, Geniş adaptasyon yeteneğin..
1,35TL Vergiler Hariç:1,35TL
Marka: Yüksel Tohum
Bitki Kapya biber, güçlü, boğum araları orta, erkenci, yüksek verimli.   IR: TSWV   Meyve   Tatlı, sert ve etli, koyu kırmızı, çatlama yapmaz, 22 - 24 cm, ihracata uygun.   Yetiştirme Dönemi   ilkbahar, sonbahar sera ve a&cce..
1,70TL Vergiler Hariç:1,70TL
Marka: Yüksel Tohum
Bitki Kapya biber, çok güçlü, soğuğa dayanıklı, erkenci, yüksek verimli. IR:TSWV Meyve Tatlı, koyu kırmızı, iri meyveli, etli, çatlama yapmaz, ihracata uygun. Yetiştirme Dönemi Tek ekim sera. ..
1,90TL Vergiler Hariç:1,90TL
Marka: Yüksel Tohum
Uzun, güçlü bitki yapısı Yüksek soğuk performansı  Yüksek meyve tutumu Erkenci ve verimli Meyveler uzun,düz ve kırmızı renkte Yeşil ve kırmızı meyve hasatına uygun Çatlamaya ve çiçek burnu çürüklüğüne yüksek toleranslı Her dönemde yüksek meyve kalitesi ve uzun raf ömrü   ..
2,45TL Vergiler Hariç:2,45TL
Marka: A-Z Tohum
      Kapya Biber   Çok Güçlü   Soğuğa Dayanıklı   Verimli  Erkenci   TSWV  Koyu Kırmızı  İri Meyveli  Sera, Tek Ekim, Açık Alan HASTALIK DAYANIMLARI TSWV ..
1,45TL Vergiler Hariç:1,45TL
Marka: Fidebahcesi
    Ağırlık:                           90 - 100 g Bitki yapısı:                    Güçlü Dönem:                      ..
1,35TL Vergiler Hariç:1,35TL
Marka: Antema Tohum
BİTKİ : Çok güçlü bitki,Erkenci,TSWV   MEYVE: Meyve 22-24 cm. Yüksek verimli, Takoz yapmaz, İri ve kaliteli meyve, İhracata uygun Çatlamaya ve beklemeye çok dayanıklı, Raf ömrü uzun  ..
4,20TL Vergiler Hariç:4,20TL
Marka: Fidebahcesi
GÜZ - BAHAR - AÇIK ALAN Bitki . Çok Güçlü Bitki Yapısı . Boğum Arası Orta . Örtü Altı Ve Açıkta Yüksek Verim . Erkenci . Yüksek Döllenme Yete Meyve . Parlak Kırmızı Renk . Çatlama Yapmaz . Uzun Raf Ömrü . Ortala..
1,45TL Vergiler Hariç:1,45TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 16 (2 Sayfa)