Menu
Your Cart

Sivri Biber

Sivri Biber
Marka: Fidebahcesi
  Tür: Açık Saha için Bitki: Erkenci, kolay adaptasyon Meyve: Parlak renk, uzun, kalın Direnç: TMV Sıcak iklimler için yüksek verim, kolay meyve ayarı Uzunluk : 17 - 18 cm  Tatlı Sivri ..
1,65TL Vergiler Hariç:1,65TL
Marka: Yüksel Tohum
Bitki İnce sivri biber, güçlü, kompak bitki, boğum arası kısa, iri yapraklı, erkenci. IR: TSWV   Meyve Tatlı, düzgün, 22-23 X 1,2-1,5 cm, lezzetli, kaliteli.   Yetiştirme Dönemi İlkbahar, sonbahar sera ve açık tarla. ..
1,95TL Vergiler Hariç:1,95TL
Marka: Anamas Tohum
Ortalama Meyve Uzunluğu   25-27 cm Üretim Alanı   Açık Alan ve Örtü Altı YetiştiriciliğiDiğerÖzellikler Güz, bahar sera ve açık saha yetiştiriciliğine uygun, Acı sivri kıl biber, Bitki yapısı güçlü, Meyveleri yeşil ve d&..
1,60TL Vergiler Hariç:1,60TL
Marka: Fidebahcesi
Börte F1 Tatlı Sivri Biber Fidesi Börte Tatlı Sivri Biber Özellikleri - 25 CM Uzunluğunda - Hafif Körüklü - Orta Yeşil Renk - Bahar/ Yaz Dönemi Dikime Uygun - Örtü Altı Ve Açıkta Üretime Uygun ..
1,35TL Vergiler Hariç:1,35TL
Marka: Bursa Tohum
Sofralık tüketime uygundur. Meyveleri körüksüzdür. Meyve uzunluğu 25 cm.'dir. Çok verimli bir çeşittir. Meyve kalitesi çok yüksektir. Tatlı bir çeşittir...
1,25TL Vergiler Hariç:1,25TL
Marka: Yüksel Tohum
      Paket İçerisindeki Tohum Adedi : 1000 Adet   Bitki Kıl sivri biber, güçlü, çok erkenci, soğuğa dayanıklı, yüksek verimli, hasat aralığı kısa. Meyve       Acı, ince, açık yeşil renkli, 28-30 cm, az körüklü, raf ömrü uzun. Yetiştirme Dönemi  ..
2,05TL Vergiler Hariç:2,05TL
Marka: Nunhems Tohum
Parlak yeşil renkli, düzgün ve üniform meyveyapısına sahiptir. Erkenci, yaz - kış yüksek verimlidir. İlk hasattan son hasada kadar meyve hep kalitelidir. Yazlık, baharlık ve sezonluk olarak her dönem dikilebilir. ..
2,85TL Vergiler Hariç:2,85TL
Marka: Lider Tohum
Bitki Kuvveti  Orta Bitki Gelişimi / Yan Dallanma  Yayvan / İyi Soğuk Direnci  İyi  Verimi  Yüksek MEYVE ÖZELLİKLERİ   Uzunluğu 23-25 cm Et Kalınlığı Kalın Rengi ..
0,95TL Vergiler Hariç:0,95TL
Marka: Anamas Tohum
    Ortalama Meyve Uzunluğu   18-20 cm Üretim Alanı   Açık Alan ve Örtü Altı Yetiştiriciliği  Bahar sera ve açık saha yetiştiriciliğine uygun, Tatlı demre sivrisi tipinde, Bitki yapısı çok güçlü, Meyveler yeşil renkli ve hafif körüklü, Meyvele..
1,50TL Vergiler Hariç:1,50TL
Marka: Rijk Zwaan
Açık tarla, Örtü Altı Güz ve Bahar yetiştiriciliğine uygun Bitki yapısı orta güçlü ve yan dal oluşumu fazla Spotted Wilt virüsüne dayanıklı Parlak koyu yeşil meyve rengi %100 tatlı sivri biber Yüksek meyve tutumu ve erkencilik   Hastalık..
2,50TL Vergiler Hariç:2,50TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 16 (2 Sayfa)