Menu
Your Cart

Nunhems Tohum

Marka: Nunhems Tohum
    Örtüaltı yetiştiriciliği ve erken üretimde,  meyve tadı ve yüksek verimiyle ön plana çıkar. Özellikler Erkenci Mükemmel meyve rengi ve kalitesi Güçlü aroma ve mükemmel tat Yüksek verim   NEDEN AŞILI KARPUZ FİDESİ   Soğuk  hava ve toprak koşulların..
6,00TL Vergiler Hariç:6,00TL
Marka: Nunhems Tohum
" Aşı Anaçları : Hamarat, CLX TPG 04   Erken baharlık dikime (Kasım - Şubat) uygundur. Çok erkencidir ve hızlı kızarır. Çakır hasat edilmeye uygundur. İç ve dış meyve rengi koyu kırmızıdır. Uzun raf ömrüne sahiptir. Sırık - Baharlık 200 - 250 Koyu Kırmızı Çok Erken Bitki..
8,00TL Vergiler Hariç:8,00TL
Marka: Nunhems Tohum
TÜM SEZON BOYUNCA MÜKEMMEL MEYVE KALİYESİNE SAHİPTİR. RAF  ÖMRÜ UZUNDUR VE PARLAK MEYVELİDİR. MEYVE AĞIRLIĞI  170- 190 GR DIR SU İHTİYACI DİĞER ÇEŞİTLERE GÖRE DAHA FAZLADIR. DEKARA 2250-2500 ADET BİTKİ DİKİLMELİDİR. HAYVAN GÜBRESİ KULLANILMALIDIR , ANCAK ÇOK AŞIRI KULLANIMLARDAN KA..
2,85TL Vergiler Hariç:2,85TL
Marka: Nunhems Tohum
Kullanım Alanı :Taze tüketim  Meyve Şekli     : Silindirik  Meyve Rengi    :Açık yeşil Meyve Uzunluğu : 10-12 cm  Raf Ömrü         : Uzun  Bitki Gücü          : Orta güç..
1,90TL Vergiler Hariç:1,90TL
Marka: Nunhems Tohum
Parlak yeşil renkli, düzgün ve üniform meyveyapısına sahiptir. Erkenci, yaz - kış yüksek verimlidir. İlk hasattan son hasada kadar meyve hep kalitelidir. Yazlık, baharlık ve sezonluk olarak her dönem dikilebilir. ..
2,85TL Vergiler Hariç:2,85TL
Marka: Nunhems Tohum
Bitkisi bazı kök ve yaprak hastalıklarına dayanıklı  olduğu için Entegre mücadele ve özellikle  Böcekli mücadele yapılan alanlarda üretimi  uygundur Bu nedenle fazla ilaç kullanımı gerektirmez İnce kabuklu, taze ve gevrek ve lezzetli b..
4,70TL Vergiler Hariç:4,70TL
Marka: Nunhems Tohum
  Maremagno F1 Sırık - Köy tipi 300 - 350 Yeşil / Kırmızı Çok Erken Bitki 2.4 /m2 ToMV; Va,Vd; Fol:0; Ff-E TYLCV; ToTV, For ▪ Yeşil ve kırmızı olarak tüketilebilir. ▪ Yüksek verimlidir. ▪ Mükemmel aroması ve farklı bir lezzeti vardır. ▪ Geleneksel köy domatesi tadındadır. ▪ Uzun raf ömrüne ..
5,00TL Vergiler Hariç:5,00TL
Marka: Nunhems Tohum
  * Verimi yüksektir. * Erkencidir. * Güçlü ve sezon boyunca dik duran, meyveyi kapatan bitki yapısına sahiptir. * İç ve dış rengi koyu kırmızı, meyve eti sıkı ve serttir. * Meyve boyu 18-22 cm ve kalın etlidir. * Taze pazar sanayi (közleme,kü..
2,05TL Vergiler Hariç:2,05TL
Marka: Nunhems Tohum
* Kullanım Alanı : Taze tüketim  * Meyve Şekli : Silindirik  * Meyve Kabuğu : Az damarlı  * Meyve Uzunluğu : 10-12 cm * Raf Ömrü : Uzun  * Bitki Gücü : Orta güçlü * Boğum Arası : Kısa * Bitki Tipi : Açık bitki  * Ye..
1,75TL Vergiler Hariç:1,75TL
Marka: Nunhems Tohum
  Mükemmel kış performansına sahiptir. Erken ve geç dikime uygundur. Bitki yapısı güçlü ve yetiştirilmesi kolaydır. Meyve rengi parlak kırmızıdır. Meyve çatlamasına karşı toleranslıdır. Meyvesi kalın etli, sert ve uniformdur. Meyve uzunluğu 17-20 c..
4,45TL Vergiler Hariç:4,45TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 13 (2 Sayfa)