Menu
Your Cart

Anamas Tohum

Marka: Anamas Tohum
  Ortalama Meyve Uzunluğu   17-18 cm Üretim Alanı   Açık Alan ve Örtü Altı Yetiştiriciliği Diğer Özellikler Bahar ve açık saha yetiştiriciliğine uygun, Kapya tipi, Bitki yapısı orta güçlü, Meyveleri koyu kırmızı renkli, tatlı, düz ve silindirik, Geniş adaptasyon yeteneğin..
1,35TL Vergiler Hariç:1,35TL
Marka: Anamas Tohum
Ortalama Meyve Uzunluğu   25-27 cm Üretim Alanı   Açık Alan ve Örtü Altı YetiştiriciliğiDiğerÖzellikler Güz, bahar sera ve açık saha yetiştiriciliğine uygun, Acı sivri kıl biber, Bitki yapısı güçlü, Meyveleri yeşil ve d&..
1,60TL Vergiler Hariç:1,60TL
Marka: Anamas Tohum
  Ortalama Meyve Ağırlığı   190-220 gr Üretim Alanı   Açık Alan Yetiştiriciliği Diğer Özellikler Oturak tarla tipi Oldukça güçlü bitki yapısı Yoğun yaprak oluşumu Salkımda 3-5 meyve Meyveler hafif yuvarlak şekilde, parlak kırmızı..
2,00TL Vergiler Hariç:2,00TL
Marka: Anamas Tohum
    Bitki   Bitki Tipi Sırık Domates Bitki Gücü Çok Güçlü Erkencilik Erkenci Sezon Güz, Bahar Sera Salkım 5 – 7 meyve Meyve   Renk Parlak Kırmızı Ortalama ağ..
2,85TL Vergiler Hariç:2,85TL
Marka: Anamas Tohum
    Ortalama Meyve Ağırlığı   10-15 gr Üretim Alanı   Örtü Altı Yetiştiriciliği Yuvarlak Tip sırık Cherry(Kiraz) Domates İlkbahar ve yaz dönemi sera yetiştiriliciğine uygundur. Orta erkenci Boğum araları kısa ,yüksek verimlidir  Meyveleri koyu..
1,50TL Vergiler Hariç:1,50TL
Marka: Anamas Tohum
Ortalama Meyve Uzunluğu   25-27 cm Üretim Alanı   Açık Alan ve Örtü Altı Yetiştiriciliği Güz, bahar tek ekim sera ve açık saha yetiştiriciliğine uygun, Tatlı sivri kıl biber, Bitki yapısı güçlü, Meyveleri yeşil ve düz şekilli y&u..
1,45TL Vergiler Hariç:1,45TL
Marka: Anamas Tohum
    Ortalama Meyve Uzunluğu   18-20 cm Üretim Alanı   Açık Alan ve Örtü Altı Yetiştiriciliği  Bahar sera ve açık saha yetiştiriciliğine uygun, Tatlı demre sivrisi tipinde, Bitki yapısı çok güçlü, Meyveler yeşil renkli ve hafif körüklü, Meyvele..
1,50TL Vergiler Hariç:1,50TL
Marka: Anamas Tohum
      Ortalama Meyve Uzunluğu   18-20 cm Üretim Alanı   Açık Alan ve Örtü Altı Yetiştiriciliği Bahar ve açık saha yetiştiriciliğine uygun, Demre sivrisi tipinde, Bitki yapısı çok güçlü, Meyveleri koyu yeşil renkli, körüklü ve acı sivri biber çeşidimizdir. &nb..
0,87TL Vergiler Hariç:0,87TL
Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)