Menu
Your Cart

Argeto

Marka: Argeto
    Yetiștirme: Sera ve açık saha yetiștiriciliğine uygun. Bitki: Jalepon tipi biber, güçlü, meyve tutumu çok iyi, çok verimli, uzun hasad periyodu, adaptasyon yeteneği çok güçlü ve soğuğa dayanıklı. Meyve: Acı, koyu yeșil meyve, olgun meyve rengi kırmızı, yüksek kalite, kalın etli, s..
1,55TL Vergiler Hariç:1,55TL
Marka: Argeto
        Yetiștirme: Sera ve açık saha yetiștiriciliğine uygun. Bitki: California Wonder tipi, erkenci, güçlü, boğum arası kısa ve çok verimli. Meyve: Tatlı, yeșil meyve, olgun meyve rengi kırmızı, kalın etli, 3-4 loblu ve 10 x 8 cm. Dayanım: L4 ve TSWV.   ..
1,30TL Vergiler Hariç:1,30TL
Marka: Argeto
        Yetiştirme: Sera ve açık alan. Bahar, yaz ve güz sezonu. Bitki: Sırık, çok güçlü, mükemmel meyve kapaması, yüksek sıcaklıkta çok iyi meyve tutumu. Meyve: Yuvarlak, açık kaliks yapısı, koyu kırmızı, sert, raf ömrü uzun ve 200 - 220 Gr. Dayanım: V, F 1-2, ToMV, N ve..
2,85TL Vergiler Hariç:2,85TL
Marka: Argeto
      Yetiştirme:Sera. Bahar ve güz sezonu. Bitki:Sırık, güçlü bitki ve meyve kapaması çok iyi. Meyve: Yüksek kaliteli, yuvarlak, açık kaliks yapısı, parlak kırmızı, sert, raf ömrü uzun ve 200 - 220 Gr. Dayanım: V, F 1-2, ToMV, N.   ..
2,85TL Vergiler Hariç:2,85TL
Marka: Argeto
    Yetiştirme: Bahar ve güz sezonu sera yetiştiriciliğine uygun. Bitki: Partenokarpik, tüm çiçekler dişi, boğum arası kısa, multi, yapraklar büyük, güçlü ve verimli. Meyve: Badem tipi, yeşil, gevrek, raf ömrü uzun, taşımaya dayanıklı, yük..
1,75TL Vergiler Hariç:1,75TL
Marka: Argeto
    Yetiştirme: Sera ve açık saha yetiştiriciliğine uygun. Bitki: Erkenci, güçlü, çok verimli ve yaprak dikensiz, gövde ve dallar tozsuz. Meyve: Silindirik, parlak siyah, pürüzsüz, sıkı, üniform, mükemmel taç, raf ömrü uzun, taşımaya dayanıklı, yüksek..
1,40TL Vergiler Hariç:1,40TL
Marka: Argeto
          Yetiştirme: Sera. Bahar ve güz sezonu. Bitki: Sırık, çok güçlü, uzun ömürlü bitki. Meyve: Yuvarlak, koyu kırmızı, açık kaliks yapısı, sert, raf ömrü uzun, mükemmel tad, 180 - 200 Gr. Dayanım: V, F 1-2, TYLCV, TSWV.   ..
2,85TL Vergiler Hariç:2,85TL
Marka: Argeto
          Yetiştirme: Sera. Bahar ve güz sezonu. Bitki: Sırık çok güçlü ve düşük sıcaklıkta iyi performans. Meyve: Pembe tipi, yuvarlak, parlak, sert, raf ömrü uzun, depolamaya uygun, 240 - 260 Gr. Dayanım: V, F 1-2, ToMV ve N.   ..
1,40TL Vergiler Hariç:1,40TL
Marka: Argeto
      Yetiştirme: Sera ve açık saha yetiştiriciliğine uygun. Bitki: Çok erkenci, güçlü, çok verimli, sıcak ve soğuk adaptasyonu iyi, yaprak dikensiz, gövde ve dallar tozsuz. Meyve: Topak, parlak siyah, kaliksi yeşil, üniform, sıkı etli, raf ömrü uzun, taşımaya dayanıklı, yüksek..
1,85TL Vergiler Hariç:1,85TL
Marka: Argeto
      Yetiștirme: Sera ve açık saha yetiştiriciliğine uygun. Bitki: Güçlü, boğum arası kısa ve çok verimli. Meyve: Dolma tipi, tatlı, açık yeşil renk, ince kabuklu, olgun meyve turuncu, 3-4 loblu ve 7 x 6 cm. Dayanım: L4 ve TSWV.   ..
1,50TL Vergiler Hariç:1,50TL
Marka: Argeto
      Yetiştirme: Açık saha. Normal sezon. Bitki: Yarı-Sırık, güçlü, yüksek verimli ve meyve kapaması çok iyi. Meyve: Yuvarlak, az basık, açık kaliks yapısı, parlak kırmızı, çok sert, uzun raf ömrü, çok iyi tad ve 250 - 300 Gr. Dayanım:&nbs..
2,00TL Vergiler Hariç:2,00TL
Gösterilen: 1 ile 11 arası, toplam: 11 (1 Sayfa)